MTK-UTE Labdarúgó Akadémia U14 című gallériából ízelítő
Dátum: 2025 szeptember 9. (kedd) | Ádám
A Tungsram csarnokában rendezték meg múlt hét szombaton az első Bozsik Futsal bajnokságot. A résztvevő csapatok: ASI Dinamo, Pénzügyőr, Atletico FC, Vízművek, UTE.
"Idén az első alkalommal szerveztük meg az U13-as és az U11-es korosztály számára a téli futsal Bozsik tornát. A cél, hogy a gyerekek önfeledten focizzanak a teremben, és, hogy lehetőséget biztosítsunk nekik a holt szezonban a kispályás játék megismerésére. Úgy gondolom, ezt ezen a hétvégén sikerült is megvalósítanunk, mondta Mihalik Istvàn, a Bozsik vezetõje.
"Hazai rendezésű futsal Bozsik tornán vehettünk részt ezen a hétvégén. 100%-os teljesítménnyel, és egy kapott góllal zártunk." - mondta U11-es csapatunk edzője, Hornyák Ádám és hozzátette: "Külön örömmel tölt el, hogy sok mindent viszont láthattam az edzésen gyakoroltak közül! Gratulálok a csapatomnak! Várjuk a januári folytatást!"
MTK-UTE Labdarúgó Akadémia U14 című gallériából ízelítő
UTE az utánpótlásértAdószám: 18165159-1-41