Dátum: 2020 június 7. (vasárnap) | Róbert

hírek

FISI Champions Trophy

Archivum szakosztály 2017-03-24 Megtekintések száma: 2091

FISI Champions Trophy 

A1

MTK

 

B1

Vasas

 

C1

DVTK

 

D1

UTE Fehér

A2

UTE lila

 

B2

Bozsik Akadémia

 

C2

FTC

 

D2

Videoton

A3

Balmazújváros

 

B3

Ikarus

 

C3

Gödöllő

 

D3

Aranysárkány

A4

Dunaharaszti

 

B4

Dalnoki Akadémia

 

C4

Kelen SC

 

D4

Satu Mare

A5

Nove Zámky

 

B5

Hírős Ép

 

C5

Eger

 

D5

Szt Pál Akadémia

A6

Dinamo Star

 

B6

Borsod Volán

 

C6

Dunakanyar RUFC

 

D6

Olasz Focisuli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          

1

9:oo

MTK - Ute lila

16

9:oo

Vasas - Bozsik Akadémia

31

9:oo

DVTK - FTC

46

9:oo

UTE fehér - Videoton

2

9:2o

Balmazújváros - Dunaharaszti

17

9:2o

Ikarus - Dalnoki Akadémia

32

9:2o

Gödöllő - Kelen SC

47

9:2o

Aranysárkány - Satu Mare

3

9:4o

Nove Zámky - Dinamo Star

18

9:4o

Hírős Ép - Borsod Volán

33

9:4o

Eger - Dunakanyar RUFC

48

9:4o

Szt Pál  - Olasz Focisuli

4

1o:oo

MTK - Dunaharaszti

19

1o:oo

Vasas - Dalnoki Akadémia

34

1o:oo

DVTK - Kelen SC

49

1o:oo

Ute fehér - Satu Mare

5

1o:2o

Ute lila - Nove Zámky

20

1o:2o

Bozsik Akadémia - Hírős Ép

35

1o:2o

FTC - Eger

50

1o:2o

Videoton - Szt Pál Akadémia

6

1o:4o

Balmazújváros - Dinamo Star

21

1o:4o

Borsod Volán - Ikarus

36

1o:4o

Dunakanyar - Gödöllő

51

1o:4o

Olasz Focisuli - Aranysárkány

7

11:oo

Dunaharaszti - Nove Zámky

22

11:oo

Dalnoki Akadémia - Hírős Ép

37

11:oo

Kelen SC - Eger

52

11:oo

Satu Mare - Szt Pál Akadémia

8

11:2o

MTK – Balmazújváros

23

11:2o

Vasas - Ikarus

38

11:2o

DVTK - Gödöllő

53

11:2o

Ute fehér - Aranysárkány

9

11:4o

Ute lila - Dinamo Star

24

11:4o

Bozsik - Borsod Volán

39

11:4o

FTC - Dunakanyar RUFC

54

11:4o

Videoton - Olasz Focisuli

10

12:oo

MTK - Nove Zámky

25

12:oo

Vasas - Hírős Ép

40

12:oo

DVTK - Eger

55

12:oo

Ute fehér - Szt Pál Akadémia

11

12:2o

Ute lila - Balmazújváros

26

12:2o

Bozsik Akadémia - Ikarus

41

12:2o

FTC - Gödöllő

56

12:2o

Videoton - Aranysárkány

12

12:4o

Dunaharaszti - Dinamo Star

27

12:4o

Dalnoki  - Borsod Volán

42

12:4o

Kelen SC - Dunakanyar

57

12:4o

Satu Mare - Olasz Focisuli

13

13:oo

Balmazújváros - Nove Zámky

28

13:oo

Hírős Ép - Ikarus

43

13:oo

Eger - Gödöllő

58

13:oo

Szt Pál - Aranysárkány

14

13:2o

MTK - Dinamo Star

29

13:2o

Vasas - Borsod Volán

44

13:2o

DVTK - Dunakanyar RUFC

59

13:2o

Ute fehér - Olasz Focisuli

15

13:4o

Ute lila - Dunaharaszti

30

13:4o

Bozsik Akadémia - Dalnoki

45

13:4o

FTC - Kelen SC

60

13:4o

Videoton - Satu Mare  

61

14:oo

A1 - B4

63

14:oo

A2 - B3

65

14:oo

A3 - B2

67

14:oo

A4 - B1

62

14:2o

C1 - D4

64

14:2o

C2 - D3

66

14:2o

C3 - D2

68

14:2o

C4 - D1

69

14:4o

A5 - B6

70

14:4o

B6 - A5

71

14:4o

C5 - D6

72

14:4o

C6 - D5

73

15:oo

61 győztes - 64 győztes

75

15:oo

62 győztes - 63 győztes

77

15:oo

65 győztes - 68 győztes

79

15:oo

66 győztes - 67 győztes

74

15:2o

61 vesztes - 64 vesztes

76

15:2o

62 vesztes - 63 vesztes

78

15:2o

65 vesztes - 68 vesztes

80

15:2o

66 vesztes - 67 vesztes

81

15:4o

69 győztes - 71 győztes

82

15:4o

70 győztes - 72 győztes

83

15:4o

69 vesztes - 71 vesztes

84

15:4o

70 vesztes - 72 vesztes

85

16:oo

73 győztes - 75 győztes

86

16:oo

77 győztes - 79 győztes

87

16:oo

73 vesztes - 75 vesztes

88

16:oo

77 vesztes - 79 vesztes

89

16:2o

74 győztes - 76 győztes

90

16:2o

78 győztes - 80 győztes

91

16:2o

74 vesztes - 76 vesztes

92

16:2o

78 vesztes - 80 vesztes

93

16:4o

23. hely   81 győztes - 82 győztes

93

16:4o

21. hely   81 vesztes - 82 vesztes

94

16:4o

19. hely 83 győztes - 84 győztes

95

16:4o

17. hely   83 vesztes - 84 vesztes

96

17:oo

15.hely 91 vesztes - 92 vesztes

97

17:oo

13.hely 91 győztes - 92 győztes

98

17:oo

11. hely 89 vesztes . 90 vesztes

99

17:oo

9.hely 89 győztes - 90 győztes

100

17:2o

7. hely 87 vesztes - 88 vesztes

101

17:2o

5. hely 87 győztes - 88 győztes

102

17:4o

3. hely 85 vesztes - 86 vesztes

103

17:4o

1. hely 85 győztes - 86 győztes

 

 

 UTE Labdarúgó Akadémia 

Kedvelj minket a Facebookon!

1%

UTE az utánpótlásértAdószám: 18165159-1-41