Dátum: 2024 április 20. (szombat) | Konrád

hírek

Felkészülési mérkőzések – augusztus 15. – augusztus 16.

Archivum szakosztály 2014-08-17 Megtekintések száma: 2476

Ezen a héten is folytatódtak a felkészülési mérkőzések korosztályos csapataink számára. Az alábbiakban napi bontásban olvashatják az eredményeket. A további képeket ITT találja!

2014. augusztus 13.

Léta–UTE U15/U14 vegyes 2–3

UTE U21–Pénzügyőr 1–2

2014. augusztus 15.

UTE U15–Dorog 1–2 (0–1)
Bánka Kristóf Sportközpont

Pénteken délelőtt U15-ös együttesünk a Monor csapatát fogadta. Sajnos a nagy meleg rányomta a bélyegét az összecsapásra, ami a helyzetek számában is megmutatkozott. Az első félidő közepén a vendégek szerezték meg a vezetést, majd a második félidő elején megduplázták azt. Fiatal csapatunk azonban nem adta fel és a lefújás előtt néhány perccel sikerült a szépítés, de sajnos az egyenlítés már nem, így 2-1-es vendég siker született.

2014. augusztus 16.

UTE U18–UTE U19 5–5 (2–3)
Bánka Kristóf Sportközpont, műfű

Mivel egyes csapatoknak már elkezdődött az új bajnokság, ezért a szakmai stáb úgy döntött, hogy egy egymás közti játékkal zárja a hetet. A gól gazdag összecsapáson az idősebbik korosztály szerzett vezetést, majd a „fiatalok” megfordították az állás, de a lefújás előtt ismét az U19-es csapat mellett állt több gól. Az első félidő igen magas színvonalú volt, szinte az egyik helyzet követte a másikat. A második játékrészre ott folytatódott, ahol az első abbamaradt. Mindkét vezetőedző cserékkel próbált frissíteni, aminek újabb öt gól lett az eredménye, így kialakítva az 5-5-ös végeredményt.

UTE U21–UTE U21 1–1
Bánka Kristóf Sportközpont, fű

UTE U17–Szolnok U17/U18 6–1 (2–0, 1–1, 3–0)

A szokásostól eltérően 2x45 perc helyett 3x30 percet játszottak a csapatok. Már az első minutumban lehetett látni, hogy csapatunk jobban felpörgött a találkozóra és több helyzetet kidolgozva gyorsan kétgólos előnyre tett szert, amit a lefújásig meg is tartott. A második játékrészre kicsit magához tért a vendég együttes és sikerült nekik a szépítés. Sokáig azonban nem örülhettek, hiszen újra kétgólosra növeltük előnyünket. A harmadik részre nagyon elfáradt a Szolnok és nagyobb különbségű is lehetett volna a győzelem, de sajnos naggyá tettük a kapust, így „csak” három gólt tudtunk szerezni ebben a harminc percben, de egy percig nem forgott veszélyben a győzelmünk.