Dátum: 2024 április 20. (szombat) | Konrád

hírek

Futószalagon érkeztek a gólok

Archivum szakosztály 2017-03-08 Megtekintések száma: 3440

U13-as korosztályunk vasárnap a Bánka Kristóf Sportközpontban fogadta az Ikarusz BSE U14-es csapatatát. A találkozó eredménye 9-1 lett.

„A mérkőzésen kiváló felfogásban és szellemiségben játszottunk" – kezdte a mérkőzés értékelését a vezetőedző, Körtvélyesi István. "A  stabil és dinamikus mezőnyjáték mellett nagyon szép támadásokat vezettünk.

Ami külön öröm volt, hogy góljainkat többnyire felépített támadásból szereztük.

Az első félidőben nehezen jött az első gól, de egy szöglet után, kipattanóból, megszereztük a vezetést. Az első gól megtörte a minimális feszültséget,  és futószalagon jöttek a helyzetek, szebbnél szebb támadások. Az első félidőben 6 gólt szereztünk, amely után nyugodtan fújtuk ki magunk a szünetben.

A második félidőben minden játékos beállt a cserejátékosok közül. Egy kicsit lassabban vették fel páran a mérkőzés ritmusát, de szerencsére sikerült belerázódni. A második félidőben 3 gólt szerzett a középső támadónk, mélységi kiugratásból, illetve befejezésből. A mutatott játék rendkívül összetett és szórakoztató volt.

Gratulálok a csapatnak!"

UTE Labdarúgó Akadémia U13 – Ikarus BSE U14 : 9 – 1

Gólszerzők: Gyuris 33',60', 64', 76'; Gál 30' ; Kovács 16', ; Takó 37', 27'; Csontos 40'

Kezdő: Urbán-Andráska, Mizák, Csontos, Kovács V., Bánkuti, Medveczki, Baráth, Gál, Takó, Gyuris

Csere: Baladik, Nagy D., Szalai, Adonyi, Felföld

Edző: Körtvélyesi István